STOŁÓWKA

Informujemy, iż żywienie uczniów w Szkole Podstawowej nr 47  w Sosnowcu rozpocznie się 7 września 2020 roku.

Osoby zainteresowane żywieniem dzieci w szkole - w formie obiadów, prosimy  o dokonywanie pisemnych zgłoszeń.
Kartę zapisu na obiady można pobrać w wersji papierowej i wypełnioną złożyć w sekretariacie szkoły. Istnieje także możliwość wydrukowania karty ze szkolnej strony internetowej.

Cena jednostkowa obiadu wynosi: 3,70 zł.
Wszelkie pozostałe informacje dotyczące organizacji żywienia znajdują się w Karcie zapisu na obiady.
Po 1 września karty zapisu  proszę przekazywać wychowawcy klasy,
najpóźniej do 3 września 2020 roku.

W wyjątkowych sytuacjach będzie istniała możliwość zapisania ucznia na obiady w późniejszym terminie.

OD 01.01.2018 R.  NASTĘPUJE ZMIANA NUMERU KONTA BANKOWEGO,
NA KTÓRE RODZICE BĘDĄ WPŁACAĆ PIENIĄDZE ZA OBIADY:

PKO BP 91 1020 2313 0000 3702 0579 6570

PROSIMY O DOKONYWANIE PŁATNOŚCI
ZA OBIADY DO 10-GO DNIA  KAŻDEGO MIESIĄCA.

ODWOŁANIA POSIŁKÓW NALEŻY DOKONAĆ W SEKRETARIACIE SZKOŁY OSOBIŚCIE
LUB TELEFONICZNIE (32) 263 18 07

NAJPÓŹNIEJ DO GODZ. 14:00 DNIA POPRZEDZAJĄCEGO NIEOBECNOŚĆ DZIECKA, PRÓCZ PONIEDZIAŁKÓW, KIEDY OBIAD MOŻNA ODWOŁAĆ (TAKŻE NA TEN DZIEŃ) DO GODZINY 8:00

Największym atutem naszej stołówki
są świeże, zdrowe i smaczne dania obiadowe dla uczniów,
przygotowywane codziennie, na miejscu i przez naszą obsługę.

KARTA ZAPISU NA OBIADY