Andrzejki to wspaniała okazja do dobrej zabawy, a jednocześnie źródło szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych. Wróżby andrzejkowe pozwalają oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat marzeń i fantazji. Z tej okazji 29  listopada odbyła się Zabawa Andrzejkowa. Klasa 2a przygotowała wystrój świetlicy, a uczniowie klas 5a i 6a - wróżby andrzejkowe. O oprawę muzyczną oraz słodki poczęstunek zadbali rodzice klas.  Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły m.in  w takich wróżbach jak "Andrzejkowe drzewko szczęścia", "Kim będziesz w przyszłości". Ponadto były takie zabawy jak: , przebijanie balonów oraz rzucanie grosikiem do miski.  Uczniowie świetnie się przy tym bawili. Zabawa andrzejkowa okazała się niezwykle udana i wszyscy z utęsknieniem czekają na kolejny bal, mając nadzieję, że zabawa będzie jeszcze lepsza.