Październik rozpoczął się od udziału uczniów klas IV-VI  w konkursie "Listy do przyszłości", który jest elementem projektu "Wawelska Kapsuła Czasu z okazji obchodów 100-lecia niepodległości przez Polskę " organizowanego przez Zamek Królewski na Wawelu i firmę Tauron. Uczniowie mieli za zadanie napisać list do kolegi z przyszłości. Szkolna Komisja Konkursowa w składzie: Pani Joanna Broniarczyk, Pani Gabriela Golanka oraz Pani Katarzyna Kasza wyłoniły pięć, spośród ponad 45 listów, które wezmą udział w kolejnym etapie konkursu.
Autorami najlepszych listów zostali: Natalka Gola z klasy 4b, Paulinka Musiał z klasy 4a oraz Wiktor Dziubek, Kamil Latkowski i Dominik Pytka z klasy 6a. Serdecznie gratulujemy.